Новини

Всі новини
2018-10-18

Візит до Кропивницького Андрія Садового відкрив у однопартійців свіже дихання

Минулого тижня відбулася неординарна подія: до Кропивницького вперше завітав міський голова міста Львова Андрій Садовий. Але Андрій Садовий не просто міський голова західної культурної столиці України, а ще і лідер політичної партії «Об’єднання Самопоміч».

Своїм враженням від події тижня поділилася голова міської парторганізації «Об’єднання Самопоміч» Алла Сулима: «Я і мої однопартійці не раз зустрічалися з нашим партійним лідером, але зустрічати Андрія Івановича у рідних стінах це щось особливе. Ми дуже раді, що на мою думку ми вдало презентували Кропивницький та нашу область. Нас приємно вразило живе безпосереднє спілкування з Андрієм Івановичем. І йому дуже сподобалося у нас. Здається, якби не було Львова, то він би переїхав до на жити. Його приємно вразила атмосфера міста, його енергетична аура та наші земляки. Перше враження від Кропивницького стало незабутнім. Розпочалося з телевізійної ранкової кави, а потім він почав відкривати дива, почувши про історичні факти з життя міста, завітавши у стіни відреставрованого театру корифеїв. А крім його та нашого враження було дуже багато цікавого і корисного спілкування.»

Окремо варто звернути увагу на моменти за кадром. Місто зустрічало Андрія Садового, як гостя з досвідом керування непростим історичним містом, який завітав в рамках програми “Urban talks”. Але дехто в місті настирно хотів бачити політичний підтекст, і наголошував на цьому. Але спілкування в рамках політичної складової було, вибачте за повтор, лише за кадром, і лише для партійних активістів.

Про це дещо розповіла Алла Сулима: «На зустрічі з однопартійцями, звичайно розмова була про політику, про майбутні вибори, що почергово відбудуться в 2019 та 2020 роках. Серед головного для партії в області кадрова розбудова її структур, підготовка до виборів, робота з виборцями, яка полягає в тому, щоб реальними справами здобути їх довіру. Напрямків у цій роботі багато: громадські приймальні, супільно-корисні акції, залучення молоді, робота з виборцями за місцем проживання. Наголошувалося на чесності, а не популізмі по відношенню до тих хто може прийти завтра голосувати за «Об’єднання Самопоміч», бо лише за таких обставин може бути успіх на виборах та політичне майбутнє у політичної сили. На думку Андрія Садового, партія не повинна бути серед одноденок, та розтринькувати свій авторитет так швидко, як деякі її політичні опоненти. Тверді політичні позиції та партійна дисципліна в політиці не є порожнім звуком з довгим відлунням. Політична послідовність з відсутністю популізму завжди рятує політичні сили від краху та політичного забуття».

Головне у цьому першому візиті Андрія Садового до Кропивницького, що він відкрив у однопартійців свіже дихання . А також показав нашому місту і суспільну та господарську складову успіху міських перетворень у місті Лева. Несподіваною і приємною складовою було те, що Андрія Садового на вулицях міста впізнавали кропивничани, підходили вільно спілкувалися, бо така у нас особлива аура і атмосфера. І наше місто у центрі України, мабуть, дійсно цим особливе та якесь центрове і чимось магічне

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua