Новини

Всі новини
2017-02-25

Алла Сулiма: «Кожна жінка – це унікальне поєднання зовнішньої беззахисності і великої внутрішньої сили»

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.
Напередодні перших весняних днів, в обласному центрі відбувся соціально-благодійний проект “Жінка Нової Ери 2017”, який вже другий рік поспіль доводить, що добро, краса, успішність, тендітність, можуть об’єднатися заради гарних намірів та поповнення скарбничок гарних справ. Фундаторами проекту стали управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та модельна агенція РІМО. Мета проекту – привернути увагу суспільства та відзначити жінок, які є не лише привабливими господинями та мамами, але й успішними у своїй сфері діяльності.
У пректі взяли участь 36 тендітних і водночас вольових представниць різних професій кожна їз них найкраща у своїй справі тому усі без виключення учасниці отримали нагороду та почесне звання “Жінка Нової Ери”.
Серед учасниць, була і представниця Самопомочі, яка займає посаду провідного менеджера з регіонального розвитку управління регіональної політики департаменту внутрішньої політики в Апараті Виконавчого комітету Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Активний громадський діяч, секретар громадської ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради. Реалізувала ряд соціально — культурних програм, зробивши значний внесок у розвиток нашого міста. Мама восьмирічного сина. У житті керується принципами гуманізму.
“Жінка Нової Ери”- це нагорода, що вручається жінкам, які зробили значний внесок у певну галузь та реалізувалися у різноманітних сферах діяльності. Так яка ж вона, запитаєте мене? Це сучасна, освічена, прогресивна особистість, яка зробила значний внесок у певну галузь. Адже кожна жінка – це цілий світ. Кожна жінка – це унікальне поєднання зовнішньої беззахисності і великої внутрішньої силиПрофесіональна, самовіддана, творча, ініціативна – кожна жінка, яка вважає себе такою (і яку вважає за таку її оточення), може стати Жінкою Нової Ери. Ці жінки творять сучасне та майбутнє нашої країни. Вони варті того, щоб їхні успіхи були зразком і стимулом для інших. Саме для них започатковано такий соціально — благодійний проект», – говорить «Жінка Нової Ери» Алла Суліма.
За результатами проекту надруковано календар зі світлинами усіх учасниць. Кошти зібрані від продажу календаря передали Катерині Овчаренко на лікування матусі та брата, а також направили на допомогу воїнам АТО.
Родзинкою свята став виступ заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua