Новини

Всі новини
2017-04-15

Артем Погребнюк зустрівся з мешканцями Кіровоградщини

У перерві між сесійними засіданнями та засіданнями постійних комісій голова обласної фракції «Об’єднання «Самопоміч» Артем Погребнюк подорожував Кіровоградщиною та спілкувався із мешканцями Новоукраїнського, Новоархангельського, Олександрівського, Петрівського, Новомиргородського районів.

«Я прагну використовувати свій час на спілкування з людьми, щоби почути їх думки», – говорить Артем Погребнюк. Люди ж говорили і питали про все, що їх хвилює. Майже всі скаржаться на владу, обурені високими тарифами, цінами на хліб та продукти, низькою пенсією.

«Під час проведених мною зустрічей обговорювалися питання різного характеру: від нагальних проблем громади до можливої оптимізації закладів освіти, охорони здоров’я, комунальних підприємств міста, планів щодо ОТГ (ризиків та переваг), розвитку інфраструктури на найближчі роки та багато інших злободенних питань життєдіяльності громади, які постійно на вустах. Також було зауважено, що громадянам бракує активності у застосуванні інструментів громадського впливу на прийняття рішень органами публічної влади. Дійшли спільної думки про необхідність проведення політичної просвіти населення щодо знання особливостей виборчої реформи та конституційних прав щодо управління державними та місцевими справами.

Аби ще більше спростити спілкування з громадою, мною запроваджено такі регулярні зустрічі в районах міста Кропивницького. Це черговий крок, яким ми засвідчуємо відкритість та прозорість у роботі, тобто ті принципи, з якими ми йшли на вибори», – зазначив голова фракції «Самопоміч» в обласній раді Артем Погребнюк.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua