Новини

Всі новини
2018-12-20

Депутати Кіровоградської облради не підтримали відставку Луценка

Депутати Кіровоградської обласної ради під час сесії облради не проголосували за відставку Юрія Луценка з посади Генерального прокурора України. Звернення до Президента України Петра Порошенка та Голови Верховної Ради України Андрія Парубія на розгляд депутатів подавав депутат облради від «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Приходько.

У проекті рішення йшлося, що відставка Луценка потрібна, щоб запобігти загостренню соціальної напруги у суспільстві та подальшій дискредитації правоохоронної системи.

«Присягаючи у 2016 році з гідністю нести високе звання прокурора та захищати права і свободи громадян, Генеральний прокурор України Ю.В. Луценко щедро роздавав обіцянки як щодо реформи прокуратури, так і щодо оперативного завершення гучних справ (злочинів екс-чиновників часів В.Януковича, розстрілів на Майдані, вбивства Г.Гонгадзе тощо). Щоправда, підсумок дворічної діяльності на посаді Ю.Луценка вказує не просто на неефективність роботи Генерального прокурора, а швидше на тотальну деградацію цією структури як правоохоронного інституту. (…)», – йдеться у проекті рішення.

У результаті за проект рішення проголосували 17 депутатів із 38 присутніх. Проти ніхто не голосував. Утрималось троє. Не голосувало 18. Зокрема, не підтримали проект депутати з «Свободи» і Радикальної партії.

– Позиція цих депутатів незрозуміла, оскільки «свободівці» і «радикали» неодноразово з трибуни заявляли про незадоволення діяльністю органів прокуратури. Це було важливе рішення, але його не підтримали. У більшості областей звернення прийняли, – зазначив депутат облради від «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Приходько.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua