Новини

Всі новини
2018-12-04

Депутати Кіровоградської облради вимагатимуть скасувати підвищення ціни на газ

Депутат Кіровоградської обласної ради від «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Приходько вніс на розгляд чергової сесії облради звернення депутатів обласної ради до керівництва держави з вимогою не допустити реалізації урядового рішення про підвищення ціни на газ. Відповідний проект рішення опублікували на сайті облради.

«Ми, депутати Кіровоградської обласної ради, закликаємо не допустити реалізацію урядового рішення про підвищення на 23.5% ціни на газ для населення та фінансування «за рахунок» українців чергових дірок у бюджеті чи кишень газових олігархів (…)», – йдеться у проекті рішення.

Депутати вимагатимуть:

1. Скасувати рішення про підвищення тарифів на газ для населення.

2. Забезпечити виконання вимог законодавства щодо 100% поквартирного обліку газу, першочергово – для одержувачів субсидій.

3. Збільшити фінансування державних програм в сфері підвищення енергоефективності, зокрема, програми утеплення будинків (програма теплих кредитів із можливістю фінансувати проекти до 300 тисяч гривень) як багатоквартирних будинків, так і будинків котеджного типу в містах, селах та селищах з 400 мільйонів гривень щонайменше до 2 мільярдів гривень.

4. Забезпечити реальну монетизацію субсидій, тобто перерахування коштів безпосередньо субсидіанту, а не постачальнику послуг.

5. Створити державний фонд (або розширити можливості фонду енергоефективності) для підтримки першочергових інвестицій у проекти переведення систем теплопостачання (з чотирьохтрубної на двохтрубну) для широкомасштабного встановлення індивідуальних теплових пунктів та можливості суттєвого зменшення втрат тепла і води в мережах, раціонального споживання тепла та підвищення якості послуг за рахунок регулювання споживання тепла в багатоквартирних будинках.

Повний текст звернення: 4 Проект рiшення по тарифах вiд Приходька

5 Текст Звернення по тарифах вiд Приходька

Сесія облради запланована на 11 грудня.

 

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua