Новини

Всі новини
2019-02-15

#КакаоРозмови провели у Кропивницькому

У Кропивницькому представники «Об’єднання «Самопоміч» провели какао-розмови з містянами. Відповідав на питання жителів народний депутат України Олег Березюк і пригощав їх смачним напоєм під час свого візиту 12 лютого.

Такий формат спілкування з виборцями запровадили у Рівному, коли кандидат у Президенти Андрій Садовий відповідав на запитання під час Public talk.

Олег Березюк поспілкувався з десятками людей.

Найбільше жителі підходили з питаннями пенсій – цікавилися, чи підвищать їх найближчим часом. Також зверталися з особистих питань – наприклад, з проханням допомогти то в судових справах, то посприяти зустрічі з Соболєвим.

«Поспілкувавшись із десятьма жителями Кропивницького, троє зазначили, що їхній кандидат – Андрій Садовий. Аргументували свій вибір тим, що до нього в них найбільше довіри. З цього можна зробити висновок, що третина українців зроблять свій вибір на користь Садового», – зазначив Олег Березюк.

«Зустрічі у форматі какао-розмов на вулиці – дуже дієвий інструмент дізнатися, що турбує жителів. Оскільки не у всіх є можливість прийти на зустріч із кандидатом чи політиком у визначеному місці, а на ходу люди дуже відкриті, щирі і не бояться говорити про те, що їх хвилює», – зазначила очільниця міської організації «Об’єднання «Самопоміч» Алла Суліма.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua