Новини

Всі новини
2017-04-10

Олександр Ода: «За чиюсь безвідповідальність уже сьогодні повинна відповідати вся громада Світловодська коштом місцевого бюджету»

У 2016 році з Держбюджету було виділено на капітальний ремонт інфекційного відділення ЦРЛ міста Світловодськ 4,8 мільйона гривень. Ці кошти не були освоєні,
і розраховувати на повторне їхнє надходження на ці самі цілі вже неможливо.

Представники виконавчого органу влади запропонували на розгляд сесії проект рішення Світловодської міської ради про виділення коштів в сумі 2,91 млн грн вже з міського бюджету на виконання тих ремонтних робіт інфекційного відділення, які не виконали в 2016 році, повернувши до державного бюджету майже три мільйони гривень.

Ще в січні депутат Світловодської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Ода подав депутатський запит Світловодському міському голові
Козярчуку В.В. У запиті було вказано, що між УЖКГ Світловодського міськвиконкому та приватною компанією «Кіровограджилстрой» було укладено договір з терміном виконання робіт до 20.12.2016 р. Проте до кінця року було виконано лише 39% робіт на суму 1,89 млн грн. Решту коштів було повернуто до Державного бюджету України. Згідно з законодавством, розраховувати на повторне надходження коштів на ці самі цілі вже практично неможливо.

Олександр Ода в депутатському запиті висловив позицію фракції «Об’єднання «Самопоміч» та вимогу до міського голови Козярчука В.В. подати зазначений депутатський запит на ім’я голови Кіровоградської обласної державної адміністрації
Кузьменка С.А. з проханням призначити комісію на рівні області за участю представників Департаменту житлово-комунального господарства області, Держфінінспекції в Кіровоградській області та інших відповідних структурних підрозділів, за фактом невикористання в повному обсязі коштів, що були виділені з Держбюджету. А також провести перевірку належного стану вже виконаних робіт на об’єкті на суму 1,89 млн грн. І в разі встановлення ознак злочину, враховуючи, що мова йде про державні кошти, матеріали справи скерувати до Генеральної прокуратури України для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

20 березня 2017 року до Світловодська завітав заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко. Зустріч та розмова відбулася біля інфекційного відділення. На зустріч прибули перший заступник Світловодського міського голови Олена Балюк, в. о. начальника УЖКГ Віктор Боровський, виконавець робіт — генеральний директор «Кіровограджилстрой» Петро Ларжевський та начальник управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Проненко. Також був присутній Олександр Ода, депутат Світловодської міської ради, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Сергій Коваленко вислухав пояснення всіх сторін, після чого зауважив, що минулого року в область із держбюджету для цільового використання було спрямовано 160 мільйонів гривень, з яких лише 6 мільйонів повернулися назад як невикористані, тобто, половина цієї суми припадає саме на інфекційне відділення Світловодської ЦРЛ. В результаті зустрічі вирішили знайти кошти на повне відновлення інфекційного відділення. Створена комісія з даного питання. До складу комісії увійшов і депутат Світловодської міської ради, голова фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Олександр Ода, тож він продовжує роботу в складі комісії з цього питання. Чи знайдуться об’єктивні причини та чи встановлять в подальшому винних осіб? Питання залишається ще відкритим, але завдяки ініціативі депутата Олександра Оди, воно вже не залишиться без уваги.

На фото: Олександр Ода, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Світловодській міській раді

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua