Новини

Всі новини
2017-02-19

Олександрійщина. Без пісні нам не жити.

Без пісні нам не жити! – так кажуть вихованці студії «Молоді голоси» Будинку Культури селища Олександрійське. Гурток працює, перш за все, для того, щоб виховувати у гуртківців моральні та естетичні якості засобами пісні, шукати юні таланти, розвивати їх вокальні здібності. На чолі з керівником гуртку Рожковим Сергієм Івановичем вихованці вивчають пісенну творчість рідного краю, досліджують пісні минулого, відроджуючи їх на сцені. Постійна робота над собою, виступи, концерти сприяють розвитку умінь застосовувати правильне голосоведіння, яке відіграє важливу роль в ансамблевому співі. Гуртківці вчаться вільно почувати себе на сцені, правильно реагувати на погляди глядачів, долати почуття скутості, тривоги перед виступом. Діти приймають активну участь не лише у конкурсах та масових заходах, а й займаються громадською діяльністю по розвитку селища.
Як зазначає Сергій Іванович, 2016 рік виявився особливо плідним на участь у конкурсах та фестивалях. Так було прийнято участь у міжнародному фестивалі-конкурсі «Овації», на якому наші учасники стали лауреатами дипломів 2 та 3 ступенів. Не зупиняючись на досягненому прийняли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Стежками Гоголя», який проходив у сел. Великі Сорочинці. Приємно, що саме там завоювавши дипломи 1, 2 й 3 ступенів, вибороли сертифікат на участь в міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряний бриз» в м. Кітен, Болгарія. Тому маю надію, що в наступному році наші “Молоді голоси” будуть лунати на міжнародній сцені. Підводячи підсумок можу сказати – ось так ми виступали.
Крім того тричі восени 2016 року вихованцями гуртку, спільно з представниками громадської організації “Рідний Дім” та мешканцями селища було прийнято участь по прибиранню території парку. Як наслідок селище має досить привабливу й доглянуту частину парку та понад 100 додатково посаджених дерев в додаток до висаджених в минулому році берізок. Приємно, що діти не вважають працю на благо селища, як примусову, а навпаки з задоволенням надають допомогу дорослим і навіть іноді стараються їх перевершити. Ось так ми попрацювали в цьому році спільно з депутатами Кіровоградської обласної та Олександрійської міської рад фракції “Об’єднання «САМОПОМІЧ” та прихожанами церкви св. Петра та Павла.
Коментуючи ситуацію, щодо розвитку гуртка депутат міської ради від «Об’єднання «САМОПОМІЧ” Дмитро Колісник відмітив, що йому дуже приємно мати справу з такими ініціативними дітьми, як вихованці студії «Молоді голоси». Так після першої зустрічі з керівником гуртка спільно було вирішено, що розвиток дітей має відбуватися не лише в напрямку удосконалення співочих даних, а й виховання у дітей таких якостей, як добропорядності, взаєморозуміння та взаємодопомога. Вважаю, що саме такі риси дітей зможуть створити суспільство нової якості, яке буде впливати на позитивний розвиток України в цілому. З огляду на це мною та депутатом обласної ради від “Об’єднання «САМОПОМІЧ” Олександром Приходьком було надано допомогу у придбанню сценічних костюмів з логотипами гуртка. Неодноразово проводилися спільні заходи з членами гуртка, в тому числі по благоустрою парку, який за розумінням як дорослих так і дітей в подальшому буде прикрасою селища. Зазначу, що проведена робота це лише початок нашої співпраці.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua