Новини

Всі новини
2018-10-23

Парк у Світловодську повинен бути окрасою, а не «лісом імені Шевченка»

Світловодський міський парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка перебуває у занедбаному стані. Це видно неозброєним оком – місце, де мали б відпочивати світловодці і гості, заросло чагарниками і хащами, замість акуратних газонів у парку росте трава у ріст дитини. У народі парк навіть почали називати «ліс імені Шевченка».
У зв’язку з цим депутати фракції політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Світловодської міської ради ініціювали звіт директора комунального підприємства “Світловодський міський парк культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка” Юрія Колоса.
За словами Леоніда Пащенка, депутата фракції «Самопомочі» в міській раді Світловодська, оскільки парк є комунальним підприємством, то першим логічним кроком у вирішенні проблеми його функціонування став би звіт його керівника.
− До нас неодноразово зверталися жителі Світловодська із проханням посприяти у наведенні ладу у міському парку, який за логікою, мав би бути візитівкою міста. Депутати зазвичай під час сесій заслуховують звіти директорів комунальних підприємств, але керівник парку ім.Шевченка жодного разу публічно не повідомляв про справи господарства, яким керує, – розповів Леонід Пащенко. – Відтак після звіту ми не могли об’єктивно оцінити успішність господарювання Юрія Колоса, бо не мали інформації, з якою можна було б порівнювати подані цифри.
Міська рада прийняла до відома звіт пана Колоса, разом із тим Леонід Пащенко запропонував на наступній сесії, яка відбудеться 19 грудня, прийняти програму розвитку парку на 2018 рік. Над цим мало попрацювати управління культури разом із директором парку.
«На жаль, міський голова не вніс ці пропозиції на голосування, попри це на наступну сесію ми готуємо запит або проект рішення щодо підготовки відповідної програми розвитку парку імені Тараса Шевченка. Фракція «Самопомочі» у будь-якому випадку контролюватиме це питання і ми впевнені, що воно буде успішно вирішене», – запевнив Леонід Пащенко.
До речі, ця політична сила – одна з найпродуктивніших у міській раді Світловодська.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua