Новини

Всі новини
2018-10-20

«Самопоміч» домоглася прозорого фінансування для громадських організацій Кіровоградщини

На серпневій сесії Кіровоградської обласної ради депутатам вдалося прийняти важливе рішення, що стосується фінансування громадських організацій інвалідів та ветеранів, які зареєстровані в Кіровоградській області.
Цей проект ініціювала і розробила постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціальної політики, а саме її голова, член фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Ірина Чемерис. Зазначимо, що ця важлива тема піднята вперше за всі роки роботи обласної ради.
Відтепер завдяки новому порядку всі громадські організації інвалідів та ветеранів (незалежно від того, як вони зареєстровані: чи як обласні, чи як районні або міські), матимуть змогу прозоро на основі конкурсу отримати кошти на реалізацію заходів або проектів. Цей порядок змінить не тільки формат визначення отримувачів коштів, а й забезпечить в основному фінансування заходів організації, а не утримання її керівників, як це могло бути раніше.
За словами голови комісії обласної ради Ірини Чемерис, перший конкурс проектів громадських організацій інвалідів та ветеранів, які будуть реалізовуватися в 2018 році, відбудеться восени цього року. Найближчим часом буде опубліковане розпорядження про умови проведення конкурсу.
Чекаємо нових цікавих проектів, нових учасників та прикладаємо максимум зусиль для розвитку нашого громадянського суспільства!

Кіровоградський обласний осередок
ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua