Новини

Всі новини
2019-02-17

«Самопоміч» спільно з Червоним Хрестом відкрили банк одягу для нужденних

Банк одягу для потребуючих відкрили у Кропивницькому. Це – спільний проект «Об’єднання «Самопоміч» і «Червоного Хреста». Відтак безкоштовно отримати речі зможуть безхатьки, малозабезпечені та усі, хто потребує допомоги. У наявності – чоловічий, жіночий та дитячий одяг.

«Речі можна як узяти, так і принести. Крім одягу, потрібна консервація, крупи та інші продукти харчування», – розповідає депутат міської ради Кропивницького Віталій Пінчук.

Патронатна служба міської організації «Червоного Хреста», якій перестали виділяти фінансування, відновила свою роботу завдяки підтримки депутатського корпусу міської ради Кропивницького та керівництва міста.

«Коли постало питання існування «Червоного Хреста» у Кропивницькому, до мене звернувся керівник міської організації, – пояснює депутат. – Я у свою чергу звернувся до депутатського корпусу. Отримав у цьому питанні підтримку. Зараз важливо – не залишатися осторонь проблеми, яка існує. Тому ми зробили те, що в наших силах. І надавати підтримку цій ініціативі – під силу кожному. Тому прошу всіх долучатися до проекту».

«Ми готові надавати всебічну підтримку «Червоному Хресту і закликаємо усіх робити те ж саме», – додає очільниця міської організації «Об’єднання «Самопоміч» Алла Суліма.

Голова квартального комітету №26 Клавдія Сінькова наголошує, такий проект у районі – вперше.

«Люди задоволені і активно приходять по речі. Взагалі на території комітету живе багато обездолених, багато пенсіонерів, які не в змозі купити новий одяг. Вони раді прийти і вибрати собі необхідне. Сподіваємося, що це тільки початок і проект матиме успіх і надалі», – зазначає Клавдія Сінькова.

Видача і прийом одягу здійснюватиметься щосуботи з 15:00 до 17:00.

Банк одягу знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Тельмана, 75 г.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (099) 685-48-85 (Тетяна).

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua