Новини

Всі новини
2018-12-07

«Самопоміч» висуває кандидатів у депутати до двох ОТГ Кіровоградщини

Обласна організація «Об’єднання «Самопоміч» на місцеві вибори 23 грудня висуває своїх кандидатів до двох об’єднаних територіальних громад Кіровоградщини – Добровеличківської і Попельнастівської Олександрійського району, повідомив очільник організації Олександр Приходько.

Зокрема, до Попельнастівської сільської об’єднаної територіальної громади у виборчих перегонах візьмуть участь три кандидати від «Об’єднання «Самопоміч»: по 14 виборчому округу – Інна Карпів, по 4 виборчому округу – Юрій Гарагуля, по 3 виборчому округу – Тетяна Лядська.

У Добровеличківську селищну об’єднану територіальну громаду висуватимуть свого кандидата на пост селищного голови – Сергія Бойченка. На мандати депутатів претендуватимуть 9 представників від «Об’єднання «Самопоміч». По округу №1 – Володимир Яценко, округ №3 – Віталій Бондаренко, округ №4 – Людмила Поліщук, округ №5 – Вікторія Бойченко, округ №11 – Юрій Калашник, округ №14 – Алла Стоян, округ №20 – Алла Полтавська, округ №24 – Олександр Шмалько, округ №25 – Микола Колесник.

– Історія «Самопомочі» показує, що вона дає якісних кандидатів, – розповідає очільник обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Приходько. – За результатами попередніх місцевих виборів, що відбулися 29 квітня цього року, у Приютівській громаді маємо заступника голови, двох депутатів і одного – члена виконавчого комітету. У Новопразьку ОТГ пройшов один наш депутат, його обрали секретарем. Це для нас показник того, що ми даємо якісних представників, від роботи яких залежатиме успіх громади.

Нагадаємо, XVІ з’їзд Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» за участі Андрія Садового ухвалив рішення про участь у місцевих виборах 23 грудня 2018 року. Відтак відбудуться перші вибори голів та депутатів сільських, селищних, міських рад у 125 об’єднаних територіальних громадах. Також на цей день призначені додаткові вибори депутатів сільських та селищних рад у 26 громадах.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua