Новини

Всі новини
2019-02-15

У Кропивницькому перешкоджали зустріч Олега Березюка з людьми

Під час візиту до Кропивницького керівнику фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олегу Березюку перешкоджали зустрітися з жителями міста, а саме – з колективом міської лікарні. Говорити планували про одну з найскладніших в Україні реформ – медичну реформу. Подібне сталося з парламентарем вперше за майже 4,5 роки депутатської діяльності.

Причина зриву зустрічі, переконаний Олег Березюк, тиск влади. Народний депутат так коментує ситуацію: «Тиранія в Кропивницькому. Людям забороняють доступ до інформації. Мені заборонили доступ до інформації від людей, які мали б розказати, як просувається реформа, та що конкретно їх не влаштовує. Я би доніс це міністру, прем’єр-міністру. Це ознаки тиранії та деспотії олігархічної влади у Кропивницькому».

На запитання, хто заборонив зустріч, головний лікар відповів «невідомі особи» прийшли і заборонили. «Хто ж керує державою?», – запитує народний депутат.

Від підсумовує: «Тому Садовий і прийняв рішення, що кандидує на Президента України. Щоб вибудувати разом з людьми владу, яка поважає людей».

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua