Новини

Всі новини
2018-12-24

У Попельнастівську ОТГ пройшли три кандидати від «Самопомочі»

За результатами перших виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 23 грудня 2018 року, на Кіровоградщині троє кандидатів від «Обєднання «Самопоміч» стануть депутатами у Попельнастівській обєднаній територіальній громаді Олександрійського району.

Зокрема, усі троє кандидатів, яких висувала «Самопоміч» до Попельнастівської ОТГ, пройшли. Це – головний інженер СТОВ імені Шевченка Юрій Гарагуля, головний бухгалтер СТОВ імені Шевченка Тетяна Лядська та пенсіонерка, колишня вчителька, а нині активістка і волонтерка Інна Карпів.

– Усі вони – активні і прогресивні кандидати. Вони мають бачення розвитку громади і працюватимуть на її благо. З нашого боку вони можуть розраховувати на всебічну підтримку. Вітаємо із перемогою, – зазначив очільник обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Приходько.

Нагадаємо, XVІ з’їзд Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» за участі Андрія Садового ухвалив рішення про участь у місцевих виборах 23 грудня 2018 року. Відтак відбудуться перші вибори голів та депутатів сільських, селищних, міських рад у 125 об’єднаних територіальних громадах. Також на цей день призначені додаткові вибори депутатів сільських та селищних рад у 26 громадах.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua