Новини

Всі новини
2018-10-19

В наметі не лише газети

В рамках національний проект “Медицина для людей” в Кропивницькому продовжує працювати незвичайний агітаційний намет політичної партії «Oб’єднання Самопоміч».
Щоб надати більше інформації про медичні послуги, права пацієнта та популяризувати регулярні обстеження, “Самопоміч” запровадила новий медичний проект «Медицина для людей». Проект діє по всій території держави. В рамках цього заходу спеціалісти проекту встановлюють намет, де усі бажаючі перехожі отримують не лише газети та агітаційні матеріали, але і прямо на місці зможуть поміряти тиск чи зробити експрес-тест крові на рівень цукру. Тести на цукор в поліклініках, до речі, не безплатні, як і інші аналізи.
Мешканці Кропивницького з цікавістю зустріли цю новацію, Особливою популярністю виміри тиску та тестування на вміст цукру користуються у містян поважного віку. Але і молодь не байдужа до стану свого здоров’я.
Проект “Медицина для людей” в Кіровоградській області вже вийшов за межі обласного центру. Появу такого агітнамету радо зустрічали у райцентрі Новгородка та кількох селах Олександрійського району. До речі, а яка політична сила ще так впритул турбується про стан здоров’я громадян України? Жвавий ритм життя та графік руху «дім-робота-дім», побутові та сімейні проблеми заважають своєчасно звертати увагу на негативні тенденції у стані здоров’я. А тут ідеш по вулиці мимо намету, який на певну частку заміняє поліклініку, економить час та спрощує формальності медичної системи.
В Кропивницькому такий намет частенько з’являється біля готелю «Київ». То ж доки гарна погода, і ви не одягли кожуха поспішайте до намету «Самопомочі» на медичне тестування.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua