Новини

Всі новини
2017-02-23

Веснянi зустрiчi з громадою

Активна співпраця – ключ до розв’язання проблем громади. Більше року тому було започатковано добру традицію – весняні зустрічі депутата обласної ради Артема Погребнюка з мешканцями міста у мікрорайонах. Не кожен житель має час і бажання приходити зі своїми особистими проблемами чи думками стосовно якісних змін у нашій громаді на офіційні прийоми. Тож впродовж березня – травня така нагода випаде кожному у його мікрорайоні. Переконаний, що влада сама має йти за ініціативами до людей.
Хочу повідомити, що цьогорічні зустрічі у мікрорайонах будуть проходити у загальноосвітніх закладах. Чому у школах? Тому що наше місто давно умовно поділене на шкільні округи. А на такі зібрання, як загальношкільні збори, приходять найбільш активні мешканці. Долучитися до батьків зможуть всі бажаючі, щоб поспілкуватися з депутатом обласної ради. Запрошую і депутатів міської ради та рад інших рівнів взяти участь у наших «весняних зустрічах». Впевнений, поговорити нам з вами буде про що!
Обіцяю, розмова буде відвертою, будемо давати оцінку спільній роботі виконавчих органів та депутатського корпусу; обговорювати питання можливої оптимізації закладів освіти, охорони здоров’я та комунальних підприємств міста; планів щодо об’єднання громад (ризиків та переваг); розвитку інфраструктури міста на найближчі роки; субсидій і тарифів на комунальні послуги; торгівлі в невстановлених місцях та впорядкування торгівельної діяльності в місті, зокрема недопущення встановлення пивних наметів; заробітної плати чиновників міської ради та міського голови та багато інших питань життєдіяльності міста, які постійно на вустах.
Звертаючись до депутатів всіх рівнів та громадян міста, хочу сказати, що нам з вами не варто сперечатися у красномовстві на газетних шпальтах, у соціальних мережах, створюючи певну соціальну напругу в громаді. Запрошую усіх до конструктивного діалогу, закликаю спілкуватися з владою та виборцями, дивлячись їм у вічі. Тільки так ми зможемо донести правдиві речі до людей, дати їм надію на справедливість рішень, які приймає депутатський корпус та виконавчі органи влади.
Наостанок, хочу наголости, що наша політична сила відкрита до співпраці. Приєднуйтесь до нашої команди! Приходьте, ставте запитання, отримуйте відповіді. Ми знаходимось за адресою: вулиця Дворцова, 16/7, з 09.00 до 17.00, а також надсилайте свої звернення, пропозиції на електронну адресу: samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua Слідкуйте за діяльністю Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» в регіональній газеті.
Проблеми не потрібно приховувати, але на них не варто будувати політичну кар’єру.
З повагою Артем Погребнюк, депутат обласної ради

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua