Новини

Всі новини
2017-04-20

ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ ДІТЯМ!

19 квітня в місті Олександрія відбувся захід «Відкрий своє серце дітям», який об’єднав у собі інформаційно-просвітницьку кампанію і благодійну акцію. До його проведення долучилися дві громадські організації – обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та «Рідний дім. Олександрія». Його ініціатором стала обласний депутат, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Чемерис.

Організатори заходу поставили перед собою мету поінформувати присутніх про те, що таке паліативна допомога, кому вона надається і як на місцевому рівні можна допомагати хворим з обмеженим прогнозом на життя. Особливо зверталася увага присутніх депутатів на необхідність прийняття програми розвитку паліативної допомоги у своєму регіоні.

Ще одне завдання, яке стояло перед організаторами – зібрати кошти на лікування онкохворих дітей, які проживають на Олександрійщині. На жаль, їх кількість з кожним роком збільшується, і зараз, за даними Олександрійського онкодиспансеру, налічується 14 осіб. Це найбільший показник за всі роки.

Під час заходу було проведено презентації розвитку паліативної та хоспісної допомоги в області, фотовиставку «Дорослі очі на дитячому обличчі». Також учасників ознайомили з діяльністю міжнародного благодійного фонду «Янгол життя». А ще перед присутніми виступив Геннадій Замрика, який поділився власним досвідом як перемогти хворобу.

У результаті благодійної акції було зібрано 32 тис. грн депутатських коштів, крім того, більше 2 тис. грн зібрано готівкою. Учні загальноосвітніх шкіл міста, Олександрійської школи-інтернату, Олександрійського педколеджу та дитячої ГО «Патріот» принесли листи підтримки, малюнки та іграшки для дітей, які лікуються в гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні.

Участь у заході взяли депутати обласної, Олександрійської міської та Олександрійської районної рад. Необхідно відмітити, що, незважаючи на політичні вподобання та амбіції, ми завжди повинні залишатися людьми, які прийдуть на допомогу.

Вдячні депутатам від фракцій: обласної та міської «Об’єднання «Самопоміч», обласної «Радикальна партія Олега Ляшка», міської «Опозиційний блок», обласної «Солідарність», які приєдналися до акції «Відкрий своє серце дітям»!

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua