Новини

Всі новини
2017-02-10

Віталій Пінчук: “Згуртовую активну та ініціативну громаду”

В квітні  буде лише рік як депутат міської ради Кропивницького, Віталій Пінчук опікується округом №24, а вже встиг добре вникнути в проблеми Новомиколаївки і частину із них розв’язати.
Про те, які завдання ставить перед собою депутат розповів про це кореспонденту газети «Самопоміч»
– Віталію Вікторовичу, які проблеми вашого виборчого округу вам вже вдалося вирішити?
– Передусім, я керуюсь правилом: не просто допомагати людям, а залучати їх самих до роботи. Наприклад, усією громадою ми будували дитячий майданчик на вулиці Семена Тютюшкіна, 97. Потім виходили на суботники, щоб прибрати територію від стихійного смітника та бур’янів. Разом встановлювали спортивні та ігрові елементи дитячого майданчика. Разом святкували й його відкриття. А нещодавно тут було облаштоване зовнішнє освітлення. Так і вдалося зробити корисну справу.
Крім того, мешканці округу самі говорять мені, як краще благоустроїти вулиці Новомиколаївки – прибрати аварійні дерева, знести старі опори телекомунікацій, облаштувати контейнерні майданчики для збору сміття, прогрейдерувати вулиці приватного сектору тощо. Всі ці проблеми беру на замітку. А потім спільно із працівниками міської спецінспекції, головами квартальних комітетів ми працюємо над їх вирішенням. Так, знесли старі тополі на вулицях Братиславській та Лісопарковій, прибирали стихійні смітники. Разом із спецінспекторами займались благоустроєм Новомиколаївського пляжу.
– Як врішуєте проблеми, що потребують значних фінансових витрат?
– Таких проблем багато. Насамперед, це освітлення вулиць мікрорайону. Варто зазначити, що його тут до недавнього часу не було зовсім. Так само проблемою, яка чекає свого вирішення вже не один рік, є ремонт покрівлі на будинках №№ 9-б, 9-г на вулиці Братиславський. В головному управлінні ЖКГ мене запевнили, що вже розроблена проектна документація ремонту покрівель, виділені кошти на ці роботи.
На території ЗОШ №3 є приміщення, яке в разі військових дій можна використовувати як укриття від обстрілів. Тут можуть розміститись і учні школи, і місцеві мешканці. Але проблема в тому, що приміщення перебуває у власності заводу “Гідросила”. Зараз ми вже вийшли на керівників підприємства із пропозицією обладнати укриття, щоб у разі чого воно могло використовуватись за призначенням.
– Віталію Вікторовичу, яке ставлення мешканців до того, що робить влада, депутатський корпус?
– Хочу сказати, що народ зневірився. Коли я зібрав людей, щоб прозвітувати перед ними, вони навіть дивувались, адже для них все це було незвично. Тож намагаюсь своїми справами зламати цю недовіру.
І вона поволі тане, коли вдається вирішити різного роду соціальні питання. Зокрема, надати матеріальну допомогу нужденним, допомогти у придбанні палива, балонного газу, в оформленні субсидій тощо. Тішить те, що спільними зусиллями, інвалід другої групи Ігор Данилов став студентом бюджетної форми навчання Кіровоградського національного технічного університету.
Також не залишаємо без уваги звернення учасників АТО. Допомагаємо їм в оформленні документів на отримання матеріальної допомоги, постановки на облік для отримання земельної ділянки.
Словом, проблем вистачає. Головне, я побачив, які люди живуть поряд зі мною – активні, ініціативні та  не байдужі. Просто їх потрібно згуртувати задля вирішення тієї чи іншої справи. Тільки разом ми зробимо наше місто гарним та комфортним.

 

Віталій Пінчук, депутат Кіровоградської міської ради.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    067-754-6812
    095-257-0272;

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.kirovograd@samopomich.in.ua